Sigorta Acenteleri için Digital çağda doğmuş yeni bir ajans yükseliyor!!

Yayınlayan

Digital çağda doğmuş sigorta acentelerinin en büyük eksikliğine yama olacak, sizi ve amacınızı ulaşması gereken doğru müşteri portföyüne ulaştırmak, marka bilinirliğinizi artırmak için 20 yıllık tecrübesiyle Acente.org artık sigorta sektöründe!

Websitesi hediyeli sosyal medya paylaşım paketiyle Kısa bir sürede 50 ‘ye yakın saygın acente ile sisteme hizmet vermeye başlamıştır.

Acente.org kimdir?

Acente.org bir Ankara firmasıdır.
İletişim ve Pazarlama Direktörü Erkan GÜLHAN ve ekibinin amacı sigorta acentelerine yük gibi görünen ama çağımız gereği en aktif kullanılması gerek mecralarda sizin yerinize bütçenizi zorlamadan varlığınızı sürdürmek sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarmaktır.

Ne İş Yapar?
Kreatif ama yalın düşünen sosyal medya içerikleri üreterek sizin yerinize ( facebook, Twitter, İnstagram) paylaşımları yapar.

Değişime olan inancıyla ve üretmeye olan tutkusu ile sizi en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üretiyor. Hem dijital dünyanın imkanlarını hem de geleneksel reklam kanallarını kullanarak markanızı doğru hedef kitleye en dikkat çekici şekilde sunuyor.

Genç, dinamik ve sürekli genişleyen ekipleri ile markanızı çok boyutlu bir şekilde analiz ediyor; yaratıcı içerik, göz alıcı tasarım ve doğru stratejiyi birleştirerek rekabet konusunda sizi bir adım öteye taşıyor.

Diğer hizmetleri!

Kurumsal Web Sitesi / Google SEO ve Ads / Sosyal Medya Yönetimi / İçerik Yönetimi / Amblem & Logo /
Kurumsal Kimlik / Süreli Yayınlar / Görsel Uygulamalar / Basılı İşler Indoor & Outdoor /
Radyo & Sinema / TV & Gazete / Mobilboard / Açıkhava Reklam gibi bir çok ihtiyacınıza profesyonel olarak cevap vermek için hizmete başlamıştır.

Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Acente · Sektörden · Sigorta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir